Ieškodami tinkamo peruko turėsime pasirinkimą: natūralus perukas ar perukas iš sintetinių plaukų. Tai visai nėra akivaizdus sprendimas. Atsižvelgiant į bendrą išvaizdą, bet pirmiausia aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą – natūralaus plaukų perukas yra nugalėtojas. Tačiau už tiek privalumų slypi ir gana didelė kaina. Kiek kainuoja natūralus perukas ir ar verta jį rinktis?

Natūralus perukas – ką apie jį turėtume žinoti?

Natūralūs perukai yra pagaminti iš žmogaus plaukų – taigi, tai aukščiausios kokybės gaminiai. Dėl to, užsidėję tokį peruką, galime puikiai imituoti tikrą šukuoseną. Ant galvos jis elgiasi taip pat, kaip ir natūralūs plaukai. Papildomas privalumas yra tai, kad jį galima naudoti kirpimo procedūroms, tokioms kaip plaukų kirpimas ar dažymas. Natūralių plaukų perukas taip pat gali būti skalbiamas, džiovinamas džiovintuvu, bet ir modeliuojamas tiesintuvu bei garbanojimo žnyplėmis, o slaviškų plaukų naudojimo dėka visa šukuosena atrodys kaip natūralūs plaukai.

Kadangi tai yra žmogaus plaukas, bet neturi svogūnėlio ir visų maistinių medžiagų, turėtumėte pasirūpinti itin kruopščia priežiūra. Tinkamai prižiūrimas natūralus perukas ilgai trauks akį ir bus patogus nešioti kiekvieną dieną. Mūsų parduotuvėje rasite tik aukščiausios kokybės natūralių plaukų perukus. Pasižiūrėk pats.

Kiek kainuoja natūralus perukas?

Peruko pirkimas asocijuojasi su nemenkomis išlaidomis, ypač jei norisi natūralaus plaukų peruko. Sintetinį gaminį galime įsigyti net nuo 250 PLN, tačiau tokiu atveju reikia atminti, kad kaina yra lemiamas kokybės veiksnys. Natūralus perukas yra gana brangus, tačiau jo dėka gauname produktą, kuris yra itin patvarus ir atsparus, be to, atrodo taip pat kaip tikri plaukai. Paskutinė savybė yra pati svarbiausia, kai norime, kad perukas būtų neįkyrus.

Natūralų peruką galime nusipirkti vos už 2500 PLN. Šiuo atveju kalbame apie pigiausius modelius. Kainos gali būti didesnės, daugiausia priklauso nuo natūralių plaukų ilgio, storio ir tipo. Mūsų perukų pasaulis siūlo europietiškų slaviškų natūralių plaukų perukus, kurie puikiai atitinka mūsų regiono grožio tipą – tik tai puikios savijautos ir tobulo prigludimo garantija. Brangiausi yra slaviški ir europietiški plaukai – vidutinė kaina svyruoja nuo 3500 iki 7000 PLN.

Nuoširdžiai kviečiame susipažinti su perukų pasiūlymu mūsų parduotuvėje. Čia, be kita ko, rasite natūralių perukų iš slaviškų plaukų, sintetinių perukų ir hibridinę naujovę – mišrius perukus – tai natūralaus peruko derinys su sintetiniu peruku – tai specifinis kainos ir kokybės kompromisas tarp natūralių plaukų produktų ir dirbtinių plaukų produktai.

Taip pat atminkite, kad visus mūsų parduotuvėje esančius natūralius perukus galima pasimatuoti namuose ir grąžinti iki 14 dienų nenurodant priežasties.