Natūralūs perukai laikomi aukščiausios kokybės. Jie pasižymi dideliu patvarumu, ypatinga priežiūra detalėms ir nepriekaištingos būklės sruogoms. Tačiau po natūralių perukų šūkiu slypi kur kas daugiau – kepurėlių tipai, plaukų kilmė, prisitaikymas prie galvos odos būklės. Atsižvelgdami į savo klientus, pateikiame vadovą, kuriame išsamiai paaiškiname visus klausimus. Kviečiame skaityti!

Natūralių plaukų kilmė

hairly.lt gaminiuose naudojami plaukai buvo gauti iš savininkų iš viso pasaulio. Priklausomai nuo plaukų kilmės, natūralūs perukai pasižymi skirtinga struktūra, originalia spalva ir polinkiu formuoti.

Mergelės plaukai (mergaliai, slaviški)

Mergelių plaukų sruogos yra pačios brangiausios, bet tuo pačiu ir kokybiškiausios natūralių perukų kūrime. Jų pavadinimas kilo dėl to, kad jie niekada nebuvo chemiškai dažyti ir naudojami neapdoroti, švieži. Peruko plaukai gauti iš slavų, kurių šukuosenos buvo nepriekaištingos, sveikos būklės. Jų privalumas – lengvumas, subtilus blizgesys ir lengvas išnarpliojimas. Reguliariai ir atsakingai prižiūrint, jūsų perukas išliks gaivus net 4 metus. Parduotuvėje parduodami natūralių nekaltų plaukų perukai yra įvairių atspalvių iš blondinių ir rudų atspalvių. Lengvas svoris užtikrina aukštą komfortą dėvint kasdien , todėl ypač rekomenduojami žmonėms, kovojantiems su alopecija ir pacientams, kuriems slinko plaukai chemoterapijos metu.

Europos plaukai

Europietiškos kilmės plaukai dažniausiai gaunami iš italų ir ispanų. Jie šiek tiek primena slaviškus plaukus, tačiau jų kaina mažesnė. Natūralių plaukų perukai, gauti iš europiečių moterų, būna žalios, tamsiai rudos arba juodos spalvos, arba yra pašviesinti. Plaukų struktūra yra lygi ir slidi, todėl juos lengva išnarplioti ir lengvai formuoti šiluma.

Brazilijos plaukai

Dažniausiai dažomi tikri braziliški plaukų perukai, tačiau atsiranda vis daugiau natūralių, juodų modelių. Plaukų struktūra stora, tvirta ir lanksti. Natūralūs perukai, pagaminti naudojant brazilišką diržą, yra tiesių, banguotų ir garbanotų sruogų. Šis tipas taip pat naudojamas kirpyklose, norint priauginti savo plaukus.

Kinijos plaukai

Kinijos moterys turi gilius juodus plaukus, o jų struktūra, skirtingai nei kitų tipų, yra tiesi ir standi. Natūralūs kiniški plaukų perukai yra intensyviai balinami ir dažomi. Po procedūrų ant jų užtepamas skystas silikonas, kuris išlygina sruogelius ir grąžina blizgesį. Tokių perukų kokybė yra žemesnė, todėl jie rekomenduojami kaip natūralūs perukai, skirti specialioms išeigoms, nes kasdienis naudojimas greitai sugadins gaminį. Kai kurios parduotuvės siūlo moteriškus perukus su nedažytu kinišku diržu, kuris patiks tiesių ir tamsių šukuosenų gerbėjoms.

Indijos plaukai

Natūralių indiškų plaukų perukas – alternatyva europietiškam diržui. Indijos plaukų struktūra yra šiurkšti ir gana sunkūs. Kaip ir kinietiškiems plaukams, šio tipo plaukai taip pat yra apdorojami daugybe cheminių priemonių, dėl kurių po ilgo naudojimo gali slinkti ir lūžinėti. Jų tarnavimo laiką galima pailginti reguliariai naudojant silikoninius sūrius, teptus po plovimo. Indijos natūralūs perukai dažnai būna šiek tiek garbanoti.

Natūralių perukų kepurėlių tipai

Parduotuvės hairly.lt esantys natūralūs perukai turi įvairių tipų kepures, prie kurių plaukai prisiūti rankomis. Naudojamo pagrindo tipas turi įtakos šukuosenos formavimui ir galimybei keisti atsiskyrimą. Jie skiriasi taikymo būdu ir dėvėjimo patogumu.

Mono viršus

mono top dangtelis susideda iš dažniausiai smėlio spalvos tinklelio, prie kurio viršuje arba visoje galvutėje yra pritvirtinta mikro oda. Tai speciali medžiaga, kuri buvo sukurta geriausiai imituoti žmogaus odą. Kiekvienas plaukas į ažūrinius nėrinius įsiūtas rankomis, o tai sukuria plaukų išaugimo iš galvos efektą. Nuoga tinklelio spalva sklandžiai susilieja su natūraliu odos atspalviu ir sukuria gražiai atrodančią priekinę plaukų liniją. Mikro odos naudojimas natūraliems perukams turi įtakos nešiojimo patogumui. Jis net nedirgina jautrios galvos odos , todėl ypač rekomenduojamas žmonėms, turintiems dermatologinių problemų ir pacientams po chemoterapijos. Dangtelyje yra dirželiai, leidžiantys tiksliai priderinti prie galvos apimties. Tokiuose perukuose dažnai naudojami remy , t.y. plaukai, kurių natūrali odelių kryptis išlaikoma, o tai prisideda prie šukuosenos glotnumo. Dėl naudojimo patogumo tikrų plaukų perukas mono top yra vienas brangiausių.

front lace dangtelis

Nėrinių priekis – tai natūralių perukų pagrindas, pagamintas ant vadinamųjų integralinių kepurėlių. Jie pagaminti iš smėlio spalvos tinklelio, kurio dalis tęsiasi virš priekinės peruko linijos. Tiulio perteklių apkarpykite patys, kad nėriniai sukurtų kuo natūralesnį perėjimą tarp kaktos ir augančių plaukelių. Plaukai peruko pradžioje yra plonesni ir trumpesni, o gilėjant jie tankėja ir pailgėja, kad būtų pasiektas vadinamasis. kūdikio plaukai, t. y. naujai išaugę plaukai. Natūralus front lace perukas gali būti pritaikytas keliais būdais. Paprasčiausias sprendimas – užsidėti ir viduje esančių kaspinėlių pagalba priderinti prie galvos formos. Perukas taip pat gali būti klijuojamas specialių klijų ar peruko tvirtinimo juostos pagalba, kuri užtikrina didesnį stabilumą. Iš visų tipų kepurėlių front lace yra modelis, leidžiantis išgauti natūralesnę plaukų liniją , kurią įvertins plikantys žmonės. Tačiau verta manyti, kad norint pasiekti tokį efektą, reikia praktikos ir kantrybės.

Tradicinė kepurė

Populiariausi natūralūs perukai už mažiausią kainą yra paremti tradicine kepure. Tinklelis yra lankstus ir pagamintas mašina taip, kad geriausiai atkartotų atskirų plaukų augimą iš galvos. Tradicinės kepuraitės minusas – ne itin natūrali linija, kuri sukuria perėjimą tarp mūsų kaktos ir peruko plaukų. Tokiu atveju verta rinktis modelį su kutais arba jį pridėti patiems. Dangtelis leidžia savarankiškai reguliuoti dydį pagal mūsų galvos perimetrą. Kai kurie natūralūs šio tipo perukai turi viduje pritvirtintus papildomus smeigtukus ar šukas, kad perukas geriau priliptų prie odos.

Przewodnik peruki naturalne

Natūralaus peruko priežiūra ir laikymas

Kad natūralūs perukai kuo ilgiau tarnautų mums nepriekaištingos būklės, būtina pasirūpinti tinkama jų priežiūra ir laikymu . Natūralūs perukai turi būti plaunami bent kartą per dvi savaites. Kaip dažnai jį valote, priklauso nuo to, kaip dažnai jį nešiojate. Perukų dangteliai tiesiogiai liečiasi su mūsų galvos oda, kuri gamina natūralų riebalų ir prakaito kiekį, todėl svarbu nepamiršti higienos. Natūralių perukų valymui specialios kosmetikos nereikia. Šampūnas ir kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams efektyviai pašalins visus nešvarumus ir pamaitins plaukų struktūrą.

Kaip plauti natūralų peruką?

Prieš valant peruką reikia gerai iššukuoti. Tam geriausiai tiks šukos su plačiais tarpais tarp dantų.Skalbdami natūralų peruką galite sušlapinti po tekančiu, drungnu vandeniu arba dubenyje. Šampūną tepkite nuo viršugalvio žemyn, tada gerai išminkykite visas sruogas. Netrinkite peruko ir netrinkite jo šlapiu šepečiu. Sutrinkę šlapius plaukus rankšluosčiu, peruką atidėkite arba pakabinkite ant specialios pakabos ir palaukite, kol kambario temperatūroje išdžius savaime. Po kruopštaus džiovinimo galime vėl šukuoti ir pereiti prie galimo stiliaus.

Tinkamas sandėliavimas

Pirmas žingsnis įsidėjus peruką į spintą – kruopščiai jį nuplauti. Natūralūs perukai turi būti laikomi uždarose patalpose, saugoti nuo drėgmės. Tam geriausiai tiks dėžutė arba medžiaginis maišelis. Perukas turi gulėti taip, kad kiti daiktai jo nesuspaustų ir nesutraiškytų. Neatsargiai sukraunant gaminį ant kitų daiktų krūvos, gali atsirasti negražių mėlynių arba visiškai deformuotis perukas, o tai gali būti sunku išsaugoti. Tinkamai laikomas perukas turi būti paruoštas užsidėti jį ištraukus.

Kur nusipirkti natūralių plaukų peruką?

Dinamiškai vystantis perukų rinkai, vis daugiau salonų siūlo parduoti įvairių rūšių natūralius perukus. Prieš perkant verta perskaityti nuomones apie konkretų saloną, kad būtumėte tikri, jog gautos prekės kokybė mūsų nenuvils. Daugelis stacionarių parduotuvių savo asortimente turi ribotą prekių kiekį, kuris gali neatitikti mūsų lūkesčių. hairly.lt svetainėje rasite daugybę aukščiausios kokybės natūralių plaukų perukų modelių. Pasiūla nuolat plečiasi, siūlome vis daugiau naujų produktų, atitinkančių naujausias tam tikro sezono tendencijas.

Mūsų parduotuvėje teikiama nemokama konsultavimo paslauga, kuria verta pasinaudoti iškilus klausimams. Ilgametę patirtį turinti specialistų komanda atsakys į jūsų klausimus apie perukus, paaiškins kilusias abejones ir patars renkantis prekę. Parduotuvė leidžia nemokamai grąžinti iki 14 dienų, todėl galite pasimatuoti kelių modelių perukus namuose ir išsirinkti tokį, kuris visiškai atitinka jūsų lūkesčius. Jeigu mūsų asortimente neradote tobulos prekės, pateiksime Jums individualų užsakymą. Susikurkite savo peruko viziją, išmatuokite tikslius išmatavimus ir susisiekite su mumis. Mūsų parduotuvei visų pirma rūpi klientų patogumas ir mes padarysime viską, kad padėtume Jums surasti savo svajonių peruką, kuriame jausitės gražiai ir padidėtų pasitikėjimas!