Plaukų slinkimas yra nepaprastai sunki patirtis kiekvienam, ypač moterims. Nieko keisto – šukuosena yra kiekvieno žmogaus skiriamasis bruožas. Tačiau, užuot liūdėjus dėl plaukų stygiaus, verta nusišypsoti pagalvojus, kad sintetiniai perukai gali suteikti jūsų svajonių šukuoseną (ir ne vieną!)

Peruko kokybė yra medžiaga …
Stulbinanti plaukų audra, ilgos kasos, švelnios garbanos, skoningos kuodelės ir segtukai, juodi, raudoni, blondinai… Kad kiekviena iš šių šukuosenų pabrėžtų moterišką grožį, perukas turi būti pagamintas iš kokybiškos medžiagos. Jie nebūtinai turi būti natūralių plaukų perukai; mūsų perukų gamykloje Varšuvoje ar Krokuvoje turime sintetinių perukų, tačiau jie jokiu būdu neatskleidžia, kad konkretus asmuo yra mūsų klientas.

…profesionalumas…
Tačiau norint išgauti „vau efektą“, peruko pasirinkimu reikėtų pasirūpinti profesionaliai. Kaip kirpėjas neprimes kiekvienai moteriai vienodos šukuosenos ir nedažys bei nekirps jos gražių plaukų taip, kaip anksčiau buvo kelios kitos klientės, taip pat rekomenduojame peruką priderinti prie jūsų poreikių. Kaip per mažos kelnės susitraukia, varžo judesius ir sukelia diskomfortą, taip ne idealiai prigludę ir tiesiog prie natūralaus grožio nederantys plaukai gali sukelti negalavimą.

…įvairovė…
Moterys, nešiojančios perukus , turi tam tikrų pranašumų, palyginti su perukais. Kalbame apie galimybę pakeisti šukuoseną per kelias minutes! Patogios kepuraitės leidžia greitai metamorfozei ir taip, dama su šviesia kasa gali virsti raudonplauke diva su garbanų audra! Žmonėms, kurie mėgsta kasdien būti kitokiais, jie gali pašėlti savo išvaizda ir visus aplinkinius pradžiuginti nepriekaištingu kirpimu.

…rūpi…
Tačiau šaunios šukuosenos malonumai dar ne viskas – peruką reikia pasirūpinti. Perukų priežiūra yra tokia pati, kaip ir visiems, turintiems plaukus. Ją reikėtų reguliariai skalbti ir šukuoti, kad tarnautų ilgus metus ir neatskleistų paslapties, kurią moteris norėtų pasilikti sau. Be perukų asortimento, peruko pasiūloje dažniausiai yra ir priežiūrai tinkamų produktų serija, tad pasiteirauti verta „perkant šukuoseną“.

… ir tavo grožis!
Apsispręsdami dėl tokio pirkimo nepamirškite pasirinkti plaukų, kuriuose jausitės moteriški ir pasitikite savimi – tik tada kiti pamatys jūsų grožį, kai dvelksite seksu ir pasitikėjimu savimi. Atminkite – moteris su sintetiniais plaukais taip pat yra moteris; tu taip pat turi teisę jaustis vertu ir gražiu žmogumi, o tai, kad slepi paslaptį… kam tai rūpi? ;)