Plaukai turėtų būti kiekvienos moters pasididžiavimas. Gražus, tankus, gerai prižiūrimas ir pageidautina natūralus. Tačiau gyvenime pasitaiko atvejų, kai natūralūs plaukai yra blogos būklės, nesvarbu, ar tai lėmė drastiška situacija, pavyzdžiui, chemoterapija, ar tiesiog netinkama priežiūra. Kad ir kokia būtų priežastis, mes ateiname į pagalbą. Pigioje thehairly .pl parduotuvėje rasite perukų palankiomis kainomis, kurie tikrai pagerins jūsų išvaizdą, o kartu ir nuotaiką, sugrąžins gyvenimo džiaugsmą.

Eik į parduotuvę

O gal tiesiog norite pasipuošti personažu tokio tipo renginiui? Norite pakeisti šukuoseną, bet nesate pasiruošę kirpti ar dažyti? Tokiais atvejais taip pat rasite kažką sau!

Mišrūs šviesiaplaukiai perukai

Mišrūs šviesiaplaukiai perukai

Mišrūs perukai

Kas priklauso šiai kategorijai? Čia siūlomi perukai – mišrių plaukų perukai – tai perukai, susidedantys tiek iš natūralių, tiek iš sintetinių plaukų. Paprastai jų proporcijos skirstomos į pusę ir pusę. Mišrių plaukų perukai – tai aukščiausios kokybės, kurią garantuoja peruko gamybai naudojami natūralūs plaukai, ir priimtinos sintetinio peruko kainos derinys. Tai puikus kompromisas moterims, kurios vertina aukštą gaminio kokybę, bet nenori išleisti pinigų perkant natūralius plaukus. Sintetinių plaukų papildymas gerokai sumažina peruko kainą, tačiau neatrodo dirbtinai. Natūralių ir sintetinių plaukų mišinys sukuria gražių ir prižiūrėtų plaukų įspūdį. Tokio peruko dėka kiekvienas jo savininkas jausis patrauklus!

Stilizavimas

Perukas yra labai patogus drabužis. Kai užsidedate, jūsų plaukai visada atrodo gerai, o frazė „ bad hair day “ yra praeitis. Tačiau peruko pirkimas nereiškia, kad turite atsisakyti šukuosenos formavimo. Perukai, kaip ir plaukai, gali būti laisvai tvarkomi, šukuojami ir atliekami įvairiomis kosmetinėmis procedūromis. Mišrūs perukai yra gana atsparūs formavimui aukštoje temperatūroje. Paprastai jas galite ištiesinti tiesintuvu arba susukti į minkštas garbanas arba apdoroti standikliu. Tačiau prieš nuspręsdami dėl tokios procedūros turėtumėte atidžiai perskaityti konkretaus gaminio parametrus. Kai kurie perukai geriau toleruoja šį gydymą, kiti gali greičiau sugesti. Taip pat verta išlaikyti tam tikrą saiką ir tiesintuvo ar garbanojimo žnyplės griebtis tik išskirtinai, pasirinktų išvykų proga, o ne naudoti kasdien.

Kam skirti mišrių plaukų perukai?

Mišrių plaukų perukai skirti moterims, kurios netenka plaukų dėl genetinių ypatybių ar civilizacijos ligų. Perukai taip pat skirti žmonėms, kenčiantiems nuo alopecijos arba slenkantiems dėl priešvėžinio gydymo. Nors perukai yra sukurti atsižvelgiant į šią auditoriją, tiesiogine prasme visiems nėra kliūčių naudoti perukus. Galite užsidėti ant savo plaukų. Vaizdo keitimas? Pasipuošti linksmai? O gal noras tapti ilgų plaukų savininke nelaukiant mėnesių ar net metų, kol jie pakankamai ataugs? Mišrių plaukų perukai puikiai tinka bet kuriai iš šių situacijų. Dėl didelio natūralių plaukų kiekio jis primena natūralias sruogas.

Blondinis mišrus perukas

Blondinis mišrus perukas

Kurį mišrių plaukų peruką pasirinkti?

Pigių thehairly .pl parduotuvė yra didžiausia internetinė parduotuvė su pigiais ir geros kokybės perukais . Mūsų mišrių plaukų perukai susideda iš 50 % natūralių plaukų, 50 % sintetinių plaukų. Siūlome platų patikrintų gamintojų prekių pasirinkimą. Mūsų asortimente yra įvairių ilgių, stilių ir spalvų perukai. Svajojate apie ilgus plaukus, kuriuos galėtumėte formuoti laisvai, ar greičiau apie trumpą, patogią, visada tinkamai sušukuotą šukuoseną? Ieškote patrauklių šviesiaplaukių, jausmingų įvairių atspalvių rusvų, o galbūt tinkamiausių veidui tamsių sruogų? Visas šias parinktis galite rasti mūsų parduotuvėje. Pažvelkite į mišrių plaukų perukų kategoriją ir išsirinkite sau geriausią produktą! Mėgaukitės apsipirkimu.

Mišrūs perukai – žiūrėkite pasiūlymą

Aukšta kokybė, žemos kainos, greitas pristatymas

Eik į parduotuvę