Pagrindinis veiksnys, prisidėjęs prie peruko sukūrimo, buvo noras suteikti komforto žmonėms, kurie dėl ligos ar gydymo prarado natūralius plaukus. Tinkamai parinkti jie gali greitai ir patogiai sugrąžinti buvusį pasitikėjimą savimi, kuriam didelės įtakos turi mūsų išvaizda.

Eik į parduotuvę

Rinkoje yra įvairių rūšių perukų, kurie skiriasi tiek struktūra, tiek spalva, tiek ilgiu, kad kiekvienas, kuriam reikia pagalbos, galėtų pasirinkti tinkamą modelį, atitinkantį jo lūkesčius. Tinkamai parinktas perukas turėtų būti pritaikytas prie kiekvienos moters individualių poreikių, kad ji jaustųsi pasitikinti savimi ir laisvai.

Tačiau perukus gali naudoti ne tik patys plaukų netekę žmonės. Visi, norintys atnaujinti savo išvaizdą ir pasidžiaugti naujais plaukais, gali apsipirkti mūsų parduotuvėje. Mūsų pasiūlyme yra tiek natūralaus, tiek sintetinio pluošto perukai, kurių patraukli kaina tikrai pritrauks metamorfozės mylėtojus.

peruka naturalna

Natūralus šviesus nėrinių perukas

Perukų rūšys

Rinkoje yra trijų rūšių perukai – natūralūs, sintetiniai ir mišrūs. Pirmieji laikomi aukščiausios kokybės produktais, nes yra pagaminti tik iš natūralių plaukų, o tai leidžia pasiekti autentišką efektą. Tačiau dėl to, kad naudojami tik natūralūs plaukai, jų kaina yra didžiausia.

Sintetiniai perukai naudojami sintetiniams perukams gaminti. Dažniausiai šie perukai pasižymi mažesne kaina, tačiau naudojant juos neįmanoma išgauti visiškai natūralaus efekto.

Savo ruožtu mišrūs perukai yra abiejų šių tipų derinys, tai savotiškas kompromisas lyginant kokybę ir kainą.

Kitas veiksnys, turintis įtakos peruko išvaizdai, yra naudojamas kepuraitė. Mūsų parduotuvėje siūlomi perukai su medicininiais ir tradiciniais dangteliais.

Medicininės kepuraitės viršuje turi specialų „mono“ sluoksnį, prie kurio plaukai prisiūti rankomis, kad būtų natūralus efektas.

Tradicinėse kepuraitėse plaukai visoje srityje siuvami mašina. Tačiau tai ne kliūtis formuojant ar šukuojant plaukus. Be to, tradicinės kepuraitės yra pagamintos iš storesnių medžiagų, todėl karštomis dienomis jie gali būti ne tokie patogūs.

Nepriklausomai nuo kepurėlės tipo, abu turi reguliuojamus dirželius nugaroje, kurie leidžia reguliuoti peruko dydį, sumažinant jo apimtį iki 2 cm, ko dėka puikiai priglunda.

Šiandien daug dėmesio skirsime natūralių perukų detaliam pristatymui, siekiant supažindinti su perukų pasirinkimo tema ir padėti priimti teisingą sprendimą, užtikrinant pasitikėjimą savimi ir natūralią išvaizdą.

Natūralūs perukai

Natūralūs perukai yra pagaminti tik iš žmogaus plaukų. Rinkoje yra daugybė natūralių plaukų perukų rūšių, įskaitant slavų, europietiškų, kinų, indų ir mongolų plaukus. Dėl plataus prieinamumo ir daug mažesnės kainos perukų gamyboje dažniausiai naudojami azijietiški plaukai, ypač kiniški. Dėl savo struktūros jie nepritaikytini formavimui, plaukai tiesūs ir standūs, o šviesių atspalvių pasiekti beveik neįmanoma. Tai reiškia, kad jie nevisiškai pateisina reiklesnės klientų grupės lūkesčius.

Kitas dažnai naudojamas plaukai yra Indijos plaukai. Jų struktūra šviesesnė nei kiniškų plaukų, todėl galima atlikti nedidelę stilizaciją, tačiau ir čia dažymas negarantuoja šviesių atspalvių. Tačiau lenkėms labiausiai rekomenduojami perukai iš slaviškų ar europietiškų plaukų. Šiuos plaukus ne tik lengva formuoti, bet ir galima padaryti net labai šviesias spalvas.

Nusprendę rinktis natūralaus plaukų peruką, turėtumėte atkreipti dėmesį į daugybę skirtingų faktorių. Neabejotinai svarbu pasirinkti tinkamą plaukų spalvą ar ilgį, tačiau norint užtikrinti aukščiausią naudojimo komfortą, reikėtų atkreipti dėmesį į ką nors kita. Renkantis tinkamą peruką, visų pirma reikėtų pasidomėti, kaip jį užsidėti ir kaip jį dėvėti. Mūsų parduotuvėje esantys moteriški perukai komplektuojami su specialiais dangteliais, dėl kurių juos nešioti itin patogu, o uždėti ir nusiimti peruką nėra problema.

Natūralių plaukų perukų konstrukcija

Natūralūs perukai gaminami mašininiu, rankiniu arba mišriu būdu. Rankinis metodas yra itin daug laiko reikalaujantis, siekiant kuo natūralesnio rezultato ir aukščiausios kokybės plaukai sluoksnis po sluoksnio susiuvami į mikropluoštą, todėl peruko paruošimo procesas gali užtrukti iki 3-4 savaičių.

Norint pagaminti peruką mašininiu būdu, plaukai siuvami mašina per visą ilgį. Tai daug greitesnis būdas, todėl peruko kaina atitinkamai atpigina.

Mišrus metodas sujungia rankinį ir mišrųjį metodus. Viršutinės plaukų dalys yra prisiūtos rankomis, kad būtų užtikrintas kuo natūralesnis efektas, o apatinės plaukų dalys yra siuvamos mašina. Tai sprendimas, skirtas žmonėms, norintiems, kad jų natūralus perukas atrodytų kuo tikroviškiau, su ribotu biudžetu.

Kiekvienas perukas yra prisiūtas tiesiai prie viengubo viršaus, dar vadinamo mikropluoštu arba mikro oda. Tai plonas, ažūrinis sluoksnis, prie kurio vėliau tvirtinami peruko plaukai. Vienspalvis viršus pagamintas iš kūno spalvos medžiagų, kad jis tinkamai priglustų prie odos, kad riba tarp peruko ir odos būtų visiškai nepastebima.

Pagrindinis elementas, turintis įtakos peruko patvarumui, yra jo gamyboje naudojamų plaukų kilmė. Mūsų parduotuvėje siūlomi perukai, kurių gamybai buvo panaudoti 3 aukščiausios klasės natūralūs plaukai: Virgin Hair, Remy Hair ir Premium Hair.

natūralūs perukai – Virgin Hair

Išvertus pažodžiui, tai perukas iš tikrų nekaltų plaukų. Tai natūralūs plaukai, kurie niekada nebuvo dažyti nei prieš kirpimą, nei vėliau paruošus peruką. Prieš kirpimą plaukai surišami taip, kad peruko gamybos metu būtų galima išlaikyti teisingą plaukų kryptį. Tai nepaprastai svarbu, nes tinkamai susiūti plaukai išlaiko savo pirminę struktūrą, kurios dėka galima išgauti natūralios šukuosenos efektą. Dažniausiai moteriški perukai gaminami naudojant grynus plaukus.

natūralūs perukai – Remy Hair

„Remy Hair“, kaip ir „Virgin Hair“, yra naudojama natūraliems perukams gaminti. Šiuose perukuose naudojami plaukai taip pat surišami prieš kirpimą, tačiau juos galima dažyti. Dėl didesnio Remy natūralių plaukų prieinamumo ši klasė laikoma populiariausia.

natūralūs perukai – Premium Hair

Šių perukų gamyboje naudojami plaukai turi mažiausią patvarumą. Taip yra todėl, kad kirpdami plaukus jie nesusiriša. Nors trumpo formavimo atveju tai didelės įtakos plaukų išdėstymui neturės, o moteriški perukai su ilgomis šukuosenomis gali susipainioti arba įgauti nenatūralų efektą.

Natūralus ilgas blondinis perukas

Natūralus ilgas blondinis perukas

Natūralių plaukų peruko privalumai

Neabejotinai didžiausias natūralaus plaukų peruko privalumas – itin natūrali išvaizda, kuri ne tik garantuoja dėvėjimo patogumą, bet ir padeda atgauti pasitikėjimą savimi. Be to, tokiam perukui galima atlikti įvairias kirpimo procedūras, tokias kaip modeliavimas ir kirpimas, o tai nepatartina sintetinių plaukų peruko atveju.

Kitas svarbus natūralių perukų privalumas – išskirtinis patvarumas. Specialistai nurodo, kad jų tarnavimo laikas yra nuo 3 iki net 5 metų, priklausomai nuo jų gamyboje naudojamų plaukų kokybės. Tai itin svarbu turint omenyje tai, kad jų kaina yra didesnė nei sintetinių plaukų perukų.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus natūralių perukų privalumas – atsparumas mechaniniams pažeidimams. Tinkamai prižiūrimus natūralius perukus galima formuoti kasdien, nebijant sugadinti plaukus.

Tarp kitų privalumų, kurie palaiko natūralaus plaukų peruko pasirinkimą, galime paminėti:

 • galimybė koreguoti šukuoseną ir plaukų ilgį pagal individualius poreikius;
 • daug raštų ir spalvų,
 • nėra prievartos pirkti, jei natūralių plaukų perukas neatitinka kliento lūkesčių,
 • tik patikrinti gamintojai,
 • plaukų kilmės garantija iš patikrintų šaltinių – plaukų pirkimas.

Natūralūs perukai turi daug privalumų. Jie leidžia kiekvienai moteriai vėl pasijusti gražiai. Mūsų parduotuvėje siūlomas platus perukų pasirinkimas, tarp jų ir natūralūs moteriški perukai – jų kaina priklauso nuo jų gamybai naudojamų plaukų tipo, ilgio ir storio bei siuvimo būdo. Tačiau stengiamės užtikrinti tinkamą kokybės ir kainos balansą.

Natūrali perukų priežiūra

Renkantis natūralius perukus, turėtumėte prisiminti apie tinkamą jų priežiūrą . Šio tipo perukai gali būti formuojami laisvai, naudojant suktukus, džiovintuvus ar tiesintuvus. Be to, natūralus perukas gali būti spalvotas.

Tad kaip prižiūrėti natūralius perukus, kad ilgiau džiaugtumėtės išskirtine jų kokybe?

 • karšto formavimo metu kiekvieną kartą peruką reikia padengti specializuota kosmetika, turinčia nuo karščio apsaugančių savybių, tai sumažins plaukų nudeginimo riziką formuojant,
 • natūralūs perukai, kurie buvo dažyti, turi būti plaunami dažytiems plaukams skirtu šampūnu, jis ilgiau išlaikys spalvą, kuri išskalauja vėlesnių plovimų metu,
 • plaudami plaukus nepamirškite užtepti šampūno ant galiukų, o tada švelniai paskirstyti žemyn, nedarydami sukamaisiais judesiais, taip išvengsite plaukų susivėlimo,
 • nepamirškite tinkamai išnarplioti plaukų, natūralūs perukai turi būti šukuojami plačiadantėmis šukomis, pradedant nuo apatinių dalių, o paskui kylant aukštyn, laikantis natūralios plaukų krypties,
 • Siekiant užtikrinti visišką higieną, natūralūs perukai turėtų būti papildomai išplauti iš vidaus, kad būtų pašalintas per dieną besikaupiantis prakaitas ir nešvarumai.

Į ką atsižvelgti renkantis natūralius perukus?

Pirmojo natūralių plaukų peruko įsigijimas gali būti nemenkas iššūkis. Rinkoje gausu parduotuvių, kurių asortimente yra perukai – Varšuva čia neabejotinai pirmauja, tačiau ir kituose miestuose tokio tipo parduotuvių galima rasti vis dažniau. Internetinė prekyba taip pat auga kiekvienais metais. Kadangi perukų, pagamintų tik iš natūralių plaukų, kaina yra didesnė nei gaminių iš sintetinių plaukų, svarbu, kad sprendimas juos įsigyti būtų apgalvotas.

Žemiau pateikiame keletą patarimų, į kokius aspektus reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį perkant natūralų peruką.

 1. Saugumas – tai yra svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį prieš perkant peruką, ypač kai perukas turi veikti kaip plaukų protezas. Ilgą laiką nešiojami perukai turėtų užtikrinti tinkamą naudojimo komfortą ir saugumą, patvirtintą atitinkamu sertifikatu. Visos mūsų parduotuvės siūlomos prekės turi reikiamus CE sertifikatus, todėl jas galima nešioti iki 16 valandų per parą (ilgiau nešioti perukus nerekomenduojama, pertrauka juos nešiojant būtina norint užtikrinti galvos odos poilsį) ,
 2. Komfortas – tinkamai parinktas perukas turi patogiai gulėti ant galvos, nejudėti ir nedaryti spaudimo. Prieš priimant sprendimą pirkti verta išbandyti skirtingus modelius ir dydžius, kad išvengtumėte vėlesnių nusivylimų. Pirkėjų patogumui mūsų parduotuvė leidžia pasimatuoti perukus, kad pirkinys būtų visiškai patenkintas ir garantuotų visišką komfortą.
 3. Šerių tipas – kaip nurodyta aukščiau, natūralūs perukai taip pat skiriasi vienas nuo kito. Nusprendus įsigyti peruką, verta pagalvoti, ar didesnė kaina už grynų plaukų peruką mums nebus per didelė našta. Be jokios abejonės, tai aukščiausios kokybės gaminys, suteikiantis didžiausias galimybes, todėl taip svarbu atidžiai apgalvoti pirkinį.
 4. Šukuosena – nors tai paskutinis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį perkant peruką, jis tikrai toks pat svarbus. Natūralių plaukų perukų kaina yra didesnė nei sintetinių gaminių, todėl prieš priimant pirkimo sprendimą verta pagalvoti, ar jis atitiks mūsų keliamus reikalavimus. Mūsų parduotuvė siūlo platų perukų asortimentą, o tai reiškia, kad kiekvienas ras kažką.

Žinome, kaip svarbu pasirinkti tinkamą peruką, kuris leistų vėl pasitikėti savimi. Todėl stengiamės patenkinti net išrankiausius klientus. Žinodami perukų rūšis, įskaitant natūralius perukus, jų konstravimo ir priežiūros būdus, galėsite lengviau apsispręsti prieš perkant tinkamą gaminį. Išsirinkite tokį peruką, kuriame, pasirinkę tinkamą plaukų spalvą ir ilgį, jaustumėtės visiškai savimi, o tinkamais priežiūros būdais jis tikrai jums tarnaus ilgus metus. Kviečiame susipažinti su mūsų perukų parduotuvės pasiūlymu

Natūralūs perukai, kurių ieškote

Aukšta kokybė, žemos kainos, greitas pristatymas

Eik į parduotuvę