Dėkojame, kad domitės bendradarbiavimu. Mūsų parduotuvėje siūlomas platus aukščiausios kokybės natūralių perukų, sintetinių perukų, mišrių perukų, čiužinių, vyriškų sistemų ir kitų priauginamų plaukų pasirinkimas.

Visi mūsų siūlomi perukai yra Europoje registruoti medicinos prietaisai . Dėl to pacientams galima kompensuoti receptinius produktus.

Jei esate kirpyklos, medicinos parduotuvės, perukų parduotuvės ar kosmetikos parduotuvės savininkas, ieškote perukų didmenininko, siūlančio medicininius perukus ir jus domina mūsų gaminių pasiūlymas savo klientams, susisiekite su mumis.

Didmenininkas internetu

Siūlome konkurencingas kainas šių prekinių ženklų perukams ir kepurėms: Belle Tress, Henry Margu, Wig USA, Hairly

  • Belle Tress siūlo aukštos kokybės sintetinius perukus ir plačią spalvų gamą.
  • Henry Margu yra pagamintas iš sintetinių perukų ir plaukų segtukų, pagamintų iš geriausio kanekalon rinkoje, taip pat natūralių perukų iš Super Remy plaukų.
  • „WigUSA“ siūlo aukščiausios kokybės perukus ir natūralius „Super Remy“ plaukų ir sintetinių perukų perukus.
  • Hairly yra mūsų pačių sintetinių perukų prekės ženklas, sukurtas iš širdies mūsų klientams.

Siūlome palankias kainas, greitus pristatymo terminus, mažas minimalias užsakymo vertes. Profesionalus aptarnavimas garantuotas.

Visi mūsų produktai yra prieinami konkurencingomis kainomis ir greitais pristatymo terminais, todėl galėsite išplėsti savo pasiūlą naudodami platų natūralių ir sintetinių plaukų perukų bei natūralių plaukų tvarsčių asortimentą.

Kviečiame bendradarbiauti. Kokybiški perukai, kokybiški gaminiai palaikys Jūsų perukų saloną ir patenkins kiekvieną klientą, susidomėjusį medicininiu peruku, tinkančiu ir onkologiniam ligoniui.

Didmeninė prekyba perukais clip-in užsegamais čiužiniais internetu

Aukšta kokybė, žemos kainos, greitas pristatymas

Susisiekite su mumis